Reklama Nowy Sącz

GADŻETY REKLAMOWE

Nasza oferta to również gadżety reklamowe, znakujemy niemal wszystkie podłoża, realizujemy zlecenia standardowe, nietypowe, indywidualne.

KUBKI

kubki reklamowe, ceramika, szkło

SMYCZE

smycze reklamowe

DŁUGOPISY

długopisy, kredki, ołówki

BRELOKI

breloki, odblaski, otwieracze, latarki

odzież

bluzy, bluzki, kamizelki, t-shirty

OPAKOWANIA

reklamówki, torby papierowe, pudełka

PAMIĘĆ USB

pendrive reklamowe, powerbanki

MAGNESY

magnesy na lodówkę

Portfele

torby, torebki, plecaki

PARASOLE

parasole przeciwdeszczowe

ZAPACHY

zapachy samochodowe

SŁODYCZE

krówki, cukierki, czekoladki

Wykorzystujemy wiele technologii do produkcji i znakowania gadżetów reklamowych poniżej opis wykorzystywanych technologii.

FLEX &FLOCK

Folia Flex&Flock technikę stosujemy do znakowania odzieży,  rozwiązanie to bardzo często wykorzystujemy do niskonakładowych zleceń. Nadruki wykonane folią flex są identyczne do foli flock równica jest w strukturze folii, folia flex to folia gładka płaska natomiast folia flock pokryta jest wiskozowym mieszkiem dzięki czemu nadruk jest wypukły i przyjemny w dotyku (tańsza alternatywa dla haftu). Znakować tą metodą można materiały bawełniane, bawełniane z dodatkiem poliestru, elanobawełny lub poliestrowe. 

SUBLIMACJA

Sublimacja technika wykorzystywana do znakowania ceramiki, kubków reklamowych, talerzy, odzieży, czapek, parasoli itp. ma szerokie zastosowanie w produkcji odzieży sportowej, sublimacja trwale wnika w materiał dzięki czemu jest odporna na wielokrotne pranie, zmywanie mechaniczne, bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Nadruki sublimacyjne mogą być wielokolorowe.

Druk sublimacyjny na odzieży stosujemy najczęściej na jasnych materiałach, ponieważ jest to proces chemiczny, który na trwałe wnika w struktury materiału i przyjmuje kolory jedynie na jasnych materiałach. W przypadku tkanin kolorowych nanosimy treść na podkładzie flockowym.

KALKOMANIA

Kalkomania to technika stosowana przede wszystkim do znakowania ceramiki,  kubków, filiżanek, talerzy jak również szkła, główną zaletą kalkomanii jest możliwości zdobienia dużej powierzchni ceramiki i uzyskanie efektu kolorowego zdjęcia oraz rastra. Aplikowane materiały cechują się niezwykła trwałością na zmywanie mechaniczne.

TAMPODRUK

Tampodruk stosujemy do znakowania niemal wszystkich podłoży: metal, guma, plastik szkło, plexi Idealnie sprawdza się do znakowania gadżetów reklamowych tj.: długopisy, pamięci USB, breloki, linijki, zapalniczki, otwieracze do napoi, skrobaczki do szyb, odblaski, latarki, piórniki, kredki, etui do telefonów itp. Ze względu na koszt wykonania matrycy polecany do większych nakładów najlepiej powtarzalnych. Technika odpowiednia do prawie wszystkich kształtów i powierzchni.

SITODRUK

Sitodruk technika nadruku bezpośrednio na płaski materiał,  ze względu na koszt przygotowania sita używamy najczęściej do większych nakładów które są powtarzalne, za pomocą tej techniki znakujemy odzież, torby, parasole oraz tworzywa tj. papier, plastik, metal, drewno, pcv itp. Produkty znakowane tą metodą są niezwykle trwałe jednak ograniczeniem są używane kolory, każdy kolor to kolejne sito.

HAFT

Haft stosujemy do szerokiej gamy tkanin, głównie wykorzystujemy tą technikę do znakowania odzieży, czapek, toreb ręczników, obrusów, ściereczek. Haft ma szerokie zastosowanie ze względu na brak ograniczeń w wyborze tekstyliów, cechuje się wysoką wytrzymałością.

 GRAWER

Grawer to ekskluzywna forma zdobienia, bardzo trwała i szybka, grawerowanie stosuje się do znakowania na materiałach o podwyższonej twardości, idealnym podłożem do grawerowania są metale kolorowe, drewno, szkło. Stosujemy tą technikę do produkcji długopisów, pamięci USB, tabliczek, breloków, wizytowników. 

HOTSTAMPING

Tłoczenie na gorąco przy użyciu matrycy. Grafiki tj. logo tekst lub napis, pod dużym naciskiem przenoszony jest na materiał. Tłoczenia wykonujemy najczęściej na powierzchniach skórzanych tj. kalendarze książkowe, portfele skórzane breloki itp

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij