Reklama Nowy Sącz

Ulotki

 

Ulotki są drukiem akcydensowym wykorzystywanym w celach propagandowych bądź informacyjnych, najczęściej wykorzystuje się je do do kolportażu w miejscach publicznych lub w miejscach w których gromadzą się ludzie do których adresowany jest przekaz. 

Wykonujemy ulotki w różnych formatach, najczęściej są to ulotki w formacie A4, A5, A6 na papierze kredowym w gramaturze 115-150 g./m2. Produkujemy również ulotki składane (bigowane) lub perforowane (nacinane)

Realizujemy zamówienia od 100 szt.

Ze względu na różnorodność oferowanych podłoży do druku, różnych technik wykorzystywanych do produkcji akcydensów oraz ilości zamawianych sztuk, każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij