Reklama Nowy Sącz

Wizytówki

 

Wizytówki to bardzo powszechna forma przedstawienia siebie lub własnego biznesu, towarzyszą chwilom nawiązywania znajomości,
świetnie pełnią funkcję reklamową. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wizytówki ekonomiczne, standardowe jak również wizytówki klasy premium, wizytówki wykonujemy na szerokiej gamie podłoży do druku oraz na papierach o różnych gramaturach. W zależności od wymagań Klienta, wykonujemy złocenie srebrzenie oraz uszlachetniamy druk folią błyszczącą lub matową.

Realizujemy zamówienia od 100 szt.

Ze względu na różnorodność oferowanych podłoży do druku, różnych technik wykorzystywanych do produkcji akcydensów oraz ilości zamawianych sztuk, każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij