Reklama Nowy Sącz

Zaproszenia

Drukujemy wszelkiego rodzaju zaproszenia na różne okoliczności takie jak spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe i inne eventy. Oferujemy zaproszenia wykonane pod indywidualne zamówienia Klienta, realizujemy każdą formę od tradycyjnych po najbardziej wyszukane. W zależności od wymagań Klienta, wykonujemy złocenie srebrzenie oraz uszlachetniamy druk folią błyszczącą lub matową.

Realizujemy zamówienia od 20 szt.

Ze względu na różnorodność oferowanych podłoży do druku, różnych technik wykorzystywanych do produkcji akcydensów oraz ilości zamawianych sztuk, każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Zamknij